Ron van der Laan is gekozen als voorzitter

De enthousiaste leden stemden unaniem in met deze benoemingen. Na een raadsperiode van acht jaar dacht Ron op zijn lauweren te kunnen gaan rusten. Maar algauw, nadat bekend werd dat hij af zou treden, is hij door het bestuur benaderd om de rol als voorzitter op zich te nemen. Na een korte bedenktijd besloot hij de uitdaging aan te gaan.

Een bericht van onze nieuwe voorzitter:


Met de andere enthousiaste bestuursleden, ervaren fractie- en commissieleden en onze wethouder Rob Jorg, gaan we, met inachtneming van onze liberale waarden en het verkiezingsprogramma, de komende jaren hard aan de slag voor onze inwoners en ondernemers. Tijdens de ALV van 31 mei waren ook een paar nieuwe leden aanwezig die meteen aangaven de mouwen voor onze afdeling te willen opstropen.
Kijk, dat is mooi. Alle hulp is welkom en nodig om mooie en leuke dingen te realiseren. 
Mochten jullie idee├źn hebben en/of zelf iets willen gaan doen voor onze club, laat het ons dan weten.


Tot ziens!

Ron van der Laan