Dag van de Democratie

 

Op zaterdag 15 september 2018 wordt wereldwijd de dag van de democratie gevierd. Ook onze gemeente doet daar aan me. U bent van 10.00 uur tot 13.00 uur van harte welkom in Cultuurhuis Pléiade, Kerkplein 2 in Doorn. Wij organiseren daar de volgende activiteiten:

 

Speeddaten met het college en raadsleden

 

Hebt u een vraag of wilt u kort een onderwerp bespreken dan zijn er raads- en collegeleden met wie u kunt speeddaten.

 

Fotowedstrijd, democratie in de gemeente

 

Maak een foto van wat democratie voor u betekent in onze gemeente en stuur deze met een titel naar griffie@heuvelrug.nl. Uw foto wordt dan tentoongesteld en u dingt mee naar een leuke prijs! Iedereen mag meedoen. Bij het maken van de foto vragen wij u wel rekening te houden met de privacy van anderen.

 

Bezoekers van de Dag voor de democratie kunnen een stem uitbrengen op de foto’s. Daarnaast is er een jury bestaande uit raadsleden. De winnende foto wordt tijdens de bijeenkomst om 12.00 uur bekendgemaakt.

 

Naast deze activiteiten kunt u ook komen praten over het raadsprogramma en over de werkwijze van de gemeenteraad.